COECO TV Facebook coecoTwitter coecoSubscriu-te Mapa web - Avís legal

Enllaços

EMPRESES COL·LABORADORES
· Promocions J. Puy S.L. - www.puy.cat
· Isocuver - www.isocuver.com
· Instal·lacions Balaguer - www.aiguesbalaguer.cat
· Fusteria Durany - www.fusteriadurany.com
· Sanchez Sandoval - www.sanchezsandoval.es

arquitectura
· Bloc d'en Miquel Escobar - www.bioarkiteco.com
· Auba Bio Arquitectura - www.auba.cat
· Albert Camps, BioArquitectura - www.albertcamps.com
· EcoArquitectura, Gabi Barbeta - www.ecoarquitectura.eu
· Lluís de la Fuente Arquitectura - www.lluisdelafuente.com
ENTITATS
· Amics de l'Arquitectura Popular - www.arquitecturapopular.com
· Orígens (Escola Taller de Bioconstrucció) - www.escolaorigens.com

ADMINISTRACIONS
· Contractació pública (Generalitat de Catalunya) - https://contractaciopublica.gencat.cat
· Bienes Culturales Protegidos (Gobierno de España) - www.mecd.gob.es/cultura-mecd/areas-cultura

COL·LEGIS
· Col·legi d'Arquitectes de Catalunya - www.coac.cat
· Col·legi d'Arquitectes Tècnics de Lleida - www.caatlleida.cat
· Col·legi d'Enginyers de Catalunya - www.eic.cat
· Col·legi d'Enginyers Tècnics de Lleida - www.cetill.cat

INSTITUTS
· Institut Tecnològic de Lleida - www.itl.cat
· Institut Tecnològic de Catalunya - www.itec.cat
· Institut Cartogràfic de Catalunya - www.icc.cat
· Institut Geològic de Catalunya - www.igc.cat
· INCASÒL "Institut Català del Sòl" - www20.gencat.cat/portal/site/incasol
· Instituto Geográfico Nacional - www.ign.es
· Institut Passivhause - www.passiv.de
· Instituto Español de Baubiologie - www.baubiologie.es

ENTITATS DE CONTROL DE QUALITAT
· INQUA S.L. "Control de qualitat en edificació i obra pública" - www.inqua.cat
· ICEC, Control Qualitat d'Obres S.L. - www.iceccontrol.com

ALTRES
· Disseny web, Jaume Pujol - www.dw-jaumepujol.net
· Jordi Rafel - www.jordirafel.com
· Autoconstructor - www.autoconstructor.com
· Dirección General del Cadastro - www.catastro.meh.es
· Servei Meteorològic de Catalunya - www.meteo.cat
· Google Maps - http://maps.google.es
· Mobilitat - www.gencat.cat/mobilitat